Služby

apple_merrido_vse

Pomáháme Vašemu podnikání na internetu.

Webové stránky

Vytvoříme vám webové stránky od jednoduchých microsite po komplexnější projekty. Vytváříme v nejpopulárnějším wordpress builderu na trhu, Elementor.

E-Shop

Máme několikaleté zkušenosti se správou i vývojem internetových obchodů na různých platformách. V tomhle odvětví vám můžeme nabídnout konzultace a na vývoj doporučit partnerskou firmu.

Digitalní Marketing

Zastřešuje dohromady několik nástrojů, které vám pomáhají zlepšovat Vaše online podnikání.  Jsou mezi nimi: UX, UI, Copywriting, PPC, Remarketing, Google Analytik, Webové stránky, Internetové obchody, virální video apod. 

Obsahový Marketing

Obsah je král! Vyprávějte příběh plný emocí, nadšení a euforie. Váš zákazník chce vědět, proč zrovna Vás si má vybrat? Dejte mu zážitek, pocit touhy a potřeby s vámi komunikovat. Poznat Vás, Vaše  služby, či produkty. Probuďte v něm pocit nadšení a opětovného shledání ke komunikaci. Co to pro Vás znamená? No přeci důvěru ve Vás a potřebu nakoupit. Budujte své vztahy a máte loajální zákazníky.

PPC: SKlik, Google Ads a FB

Mít web, eshop a komplexnější projekty je, jako mít postavený dům. Jest třeba zajistit cestičky až ke dveřím. To znamená, jak se k vám dostanou zákazníci.

  • Správa PPC kampaní.
  • Remarketing

Sociální sítě

Dnes už najdete málokoho, kdo by nevyužíval aplikace sociálních sítí. To si velmi dobře uvědomujeme a proto pro Vás zařizujeme:

  • Správa kampaní na sociálních sítích.
  • Vytvoření profilu s moderním designem.

Jak probíhá spolupráce

Ať se s námi rozhodnete začít pro cokoliv, budeme postupovat těmito kroky.

Komunikace

Zavoláme, dáme si kávu, nebo videohovor.

Sepíšeme

Vaši představu a požadavky .

Příprava návrhu

Připravíme návrh řešení a odsouhlasíme po emailu.

Startujeme

Práce začíná

youtuber, computer, filmmaker

Natočíme, vyfotíme snad….cokoliv? Nejraději děláme pro naše klienty videospoty, které následně doporučujeme umístit do reklamní sítě youtube. 

O tom je nejlepší popovídat osobně a dát hlavy dohromady. 

"Budujeme Váš úspěch v

DIGITÁLNÍM VESMÍRU".

2020 (c) merrido